| AlexandruBarbulescu a întrebat:

Salut,as vrea sa studiez Relatiile Internationale - aspir la o cariera in domeniul diplomatiei.Am depus dosar atat la Bucuresti ( in cadrul Facultatii de Istorie pe specializarea respectiva ); cat si la Cluj la UBB ( la Studii Europene ). As vrea sa stiu care dintre ele este mai buna.Care ofera mai multe oportunitati?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nu facultatea a sau b oferă oportunități ci TU - cât și cum inveți, ce rezultate ai