| Andreiomul a întrebat:

Salut, aș vrea să vă întreb există posibilitatea să închiriezi o locație gen restaurant pentru o seară dar să vi cu mâncarea ta?

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Stii cum se spune. incercarea moarte n-are. Poti incerca.HoReCa a camde suferit in ultimii timp.Inchiriezi locatia, platesti ospatari.
Sunt locatii care accepta doar bautura de acasa.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Cel mai simplu și mai sigur este să întrebi direct la localul respectiv, fiecare are propriile reguli, doar așa o să afli ceea ce te interesează.