| katherine585 a întrebat:

As vrea si eu sas tiu intre ce ore se depune contestatie pentru evaluarea nationala! A mai depus cineva pana acum contestatie?

5 răspunsuri:
| ChypS a răspuns:

Intre orele 14:00-16:00

| anyia a răspuns:

Rezultatele vor fi afisate pana la 14:00, iar daca vrei sa faci contestatie trebuie imediat dupa, adica intre 14:00 si 18:00.

| shanela a răspuns:

Mai am 2 colegi care depun contestatie pentru ca cher maritau mai mult la rom

| katherine585 explică:

La fel si la mine...mi-au scazut note cu cel putin 1.5 e adevarat ca peste un punct pot sa ii dau in judecata?

| amorezata a răspuns:

Am gasit cel mai bun chat international, se numeste Beyluxe Messenger, cine vrea sa vb cu mine ma gaseste acolo