| IonutMirel111 a întrebat:

Pana cand se poate depune contestatie la o sala in care a avut loc examenul de evaluare nationala?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

A trecut termenul cu cateva zile, contestatia se putea depune doar in 26 iunie, intre orele 16-20.

| IonutMirel111 explică (pentru Ioandelasal):

Orice fel de contestatie se putea depune pe 26?

| Ioandelasal a răspuns (pentru IonutMirel111):

Este vorba de contestatiile privind notele la materiile din care ai sustinut evaluarea nationala.

| IonutMirel111 explică (pentru Ioandelasal):

Eu ma refer la o contestatie privind o sala de examen unde stiu ca un elev a copiat. Pot depune contestatie la o sala in care a avut loc examenul daca ii stiu numele si numarul?

| Ioandelasal a răspuns (pentru IonutMirel111):

Nu mai are nici un rost, deja s-au afisat rezultatele dupa contestatii. De asemenea ar trebui sa ai probe si nu cred ca ai.