| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am aflat, de la un prieten, ca unei fete ii este rusine sa vorbeasca cu mine. Voia sa imi ceara ajutorul la ceva si l-a rugat pe el sa vorbeasca cu mine pentru ca ei ii este rusine.
Am observat la mai multe persoane ca le este rusine (sau au o retinere) atunci cand vorbesc cu mine (sau cand incearca sa vorbeasca) si nu stiu de ce. Eu nu incerc sa intimidez pe nimeni. Si eu sunt mai timid de fel si nu vorbesc prea mult, de obicei prefer sa ascult. La unele persoane, am observat ca mai au putin si imi vorbesc cu "dumneavoastra" si ma fac sa ma simt batran, am numai 24 de ani. Intr-un fel imi place, pentru ca nu isi permit toti sa se traga de sireturi cu mine. Pana acum am crezut ca doar mi se pare, dar dupa ce am aflat ca acelei fete ii este rusine sa vorbeasca cu mine (ea de fel nu este rusinoasa), m-a pus pe ganduri.

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Te invidiez, profita de chestia asta

2 răspunsuri:
| AnaBelaAnaBela a răspuns:

Si care e intrebarea ta?

| PitR a răspuns:

Vorbeste cu ea. Lasa timiditatea la o parte. Fetele nu musca.