| Ionică a întrebat:

Ati petrecut Revelionul in strainatate? Daca da, cum e acolo? Multumesc!

3 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

E scarbos:-&nu imi place deloc

| ForteGames a răspuns:

Sincer tot mai bine e acasa intre ai tai. Nimic nu se compara cu nebunii tai (amicii prietenii tai) si cu parintii tai, frati si/sau surorile daca ai! Parerea mea, fiecare are alta parere!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si pe la tine. Se mananca, se bea si se danseaza. Incepi la restaurant si termini in cluburi. Sau te duci la spectacol, mananci la restaurant si termini in cluburi. Dar cele mai strasnice revelioane le-am petrecut in statiunile montane. Lumea e decomplexata... big grin