| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va-ti petrecut revelionul?
a fost fain sau de **** ca la mine laughing

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai am stat cu bff si verisoara ei in casa pana la 22:30 si am jucat remy, poker, monopoly.pe urma am mers la un concert in Piata Constitutiei, am venit acasa inghetatelaughing
Am mancat si pe urma ne-am machiat, ne-am imbracat in rochii care mai de care mai elegante si am facut poze si ne-am culcat la 4happy
Deci a fost superhappy
Imi pare rau ca la tine nu a fost frumossad
Totusi un 2012 fericithappy

| Dany008 a răspuns (pentru beautifulkiss):

Multumesc la fel happy

| beautifulkiss a răspuns (pentru Dany008):

Multumeschappy

10 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Eu am petrecut cu ai mei, la mătuşă-mea acasă.
A fost fain. Îmi pare rău că la tine a fost urât revelionul.

Dar îţi urez numai bine în 2012!

| Dany008 a răspuns (pentru blueangel99):

Mersi la fel si tie happy

| Ecea a răspuns:

Sincer,nu prea imi aduc aminte.
Probabil a fost frumos,nu mai stiu exact unde l-am petrecut,sau daca l-am petrcut,sau cu cine am fost, sau daca am fost.
Dar cred ca a fost interesant, nu mi-a povestit nimeni nimic.

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Da, a fost foarte frumos!

| anonimanonima a răspuns:

Da, eu m-am distrat:d
La tine, de ce a fost rau? straight face.

| aro000 a răspuns:

Intr-adevar dea **** nu prea se simtea spiritul sarbatorilor de iarna deloc nici nu este zapada pana acum probabil acesta a fost cel mai rau revelion si craciun sper sa fie macar anul ceva mai bun.

| Bez3a a răspuns:

A fost marfa am baut de am rupt cu rpietena mea

| Dany008 a răspuns:

A fost de **** ca am avut un mic accident sad