| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Ati prefera sa fiti cu o persoana anume doar pentru situatia financiara? Dar acea persoana nu ar fi bogat ai mai vrea sa fiti impreuna? Raspundeti sincer.

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu aleg iubirea pentru o persoana cu bani, pot sa iubesc si o fata saraca pamantului, dar si una bogata. Nu ma intereseaza starea materiala, putin imi pasa, nu cu banii ma iubesc eu si nu langa bani imi gasesc eu fericirea!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate nici eu nu as fi putut sa o spun mai bine bravo.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are bani accept, as munci dar strang si bani care ii pot obtine de la ea, pentru ca in viitor cand ne-om despartii sa am averea mea. Daca nu e cu bani nici nu ma uit la ea

| RAY a răspuns:

Isi dai seama ca ca barbat nu exista asa ceva, nici o femeie bogata nu sta cu un sarantoc, invers multe femei stau cu bogatasi desi ele spun ca nu conteaza banii

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu personal nu as sta doar pentru starea financiara. Daca insa ne-am iubi amandoi si dupa ea nu ar mai fi bogata, asta nu o sa intervina intre noi. Plus ca cel mai frumos lucru pentru mine ar fi sa o ajut happy

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Mi-a placut si raspunsul tau dar mi-a placut mai mult varianta lui Drimerro.
O sa iei funda data viitoare.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi. De obicei scriu cam mult. Sunt obosit acum laughing

| Doub a răspuns:

Nu şi nu.

| R0R0 a răspuns:

NU.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu! Si banii ma atrag la o persoana dar mai mult, in ochii mei, conteaza comportamentul si sufletul!
Degeaba are bani si mai umbla si cu altele ca deh, isi permite baiatul!
Prefer unul (intre), dar sa ma iubeasca!

| Staind a răspuns:

Da, normal. Banii vorbesc!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Staind):

Mai,mai,mai vechiul meu prieten Staind, ia spune ce raspunsuri ai mai dat in ultimul timp?
Apropo sunt dudebmw cred ca iti amintesi de mine sigur.