| nelutu1 a întrebat:

Salut aveti idee de ce un nokia n97 se aprinde fara sa apas pe butonul de pornire cand bag bateria in el, si blitul clipeste odata cand bag bateria in telefon. Pur si simpu se aprinde si imi arata NOKIA si semnul bateriei iar cand apas eu pe butonu de pornire porneste normal.

1 răspuns:
| Geo_1929 a răspuns:

Fix asa i se intampla si surorii mele, iar ea l-a dus la reparat de vreo 5 ori si tot la fel face oh go on. Aia i-au spus ca nu are nicio problema straight face ...Sincer nu am idee de ce face asa thinking