| nelutu1 a întrebat:

Salut aveti idee de ce un nokia n97 se aprinde fara sa apas pe butonul de pornire si blitul clipeste odata cand bag bateria in telefon. Pur si simpu se aprinde si imi arata NOKIA si semnul bateriei iar cand apas eu pe butonu de pornire porneste normal.

Răspuns Câştigător
| giulia890 a răspuns:

Eu zic ca-i normal...era culmea sa fie amandoua stricate big grin

2 răspunsuri:
| giulia890 a răspuns:

Am si eu N97, si nu se aprinde telefonul.iti apare doar logo-ul de la Nokia si bateria, deci e normal.Si mie nu mi se aprinde blitul, doar o luminita pe lateral cand il bag la incarcat

| nelutu1 explică (pentru giulia890):

Pai nu stiu daca e normal ca eu as vrea sa folosesc telefonul nu sa ma uit la el cred eu ca nu e normal sa faca asa doar daca nu cumva are ceva stricat in el

| giulia890 a răspuns (pentru nelutu1):

Eu zic ca-i normal...era culmea sa fie amandoua stricate big grin