| TRM95 a întrebat:

Salut baieti, am si eu o problema la care cred ca doar voi aveti solutii, de 2 ani pana acum am cam luat proportii si m-am cam ingrasat ( mai ales burta ) vreau si eu linkuri exacte de exercitii cu care as putea sa spabesc + ce imi recomandati sa mananc sa nu mai ma ingras + alte recomandari, v-as fii recunoscator daca m-ati ajuta. Orice sfat si orice exemplu sunt sigur ca ma va ajuta dar vreau sa imi aratati si niste exercitii de incalzire. Multumesc! Dau funda.

@Rush : PM cu id-ul tau.

1 răspuns:
| Blackiron a răspuns:

Ai putea incerca tae bo e foarte bun in rest incearca sa nu mai mananci asa multe dulciuri si ai sa vezi o diferentahee hee dupa cateva luni