| 85448832235789999 a întrebat:

Salut băieții Urgent! Incerc sa descifreze un vis și nu reușesc. Deci acum câteva zile, am visat un șarpe albastru și îmi era ft frica de el. Bun până aici este totul ok până ieri seara când am visat un unchi viu, deci eu am avut o problema in familie m-am certat cu tata și eu am ridicat palma la tata și acel unchi m-a bătut intr-o zi că ridicasem palma la tata. Ok bun, am chemat pe cineva un prieten și l-a bătut pe acest unchi și aseară acest unchi mi-a apărut în vis la mine acasă cum că mă bătea. Poate descifra cineva asta că nu înțeleg visele astea

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mergi la școală, învață limba română, apoi poți citi niște cărți irelevante, de descifrare fictivă a viselor.
Dar fără română nu reușești, că e cu i-uri, virgule, propoziții... E grele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte greu de descifrat nu suntem cu puteri paranormale sau care sa cunoaștem semnificația viselor.
Când visezi mereu șerpi sa ști că ai dușmani asta știu sigur,cineva nu prea te înghite inr, te bârfește pe la spate, îți vrea Răul sau o să îți facă candva rău, nu așa cum îl percepi tu, poate sa te și saboteze (am dat un exemplu)