| alexandra2859 a întrebat:

Credeti cu adevarat ca kim kardashian poate deveni urmatoarea lara croft sau ca este ma frumoasa ca angelina jolie avand in vedere ca angelina este un pic mai batrana

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Fiecare din ele are farmecul ei! Si noi,cele de,,rand "la fel,asa ca nu exista comparatie intre ele, sincer! IN cazul lor depinde si de talentul, si priza ce o au la public!

| alexandra2859 explică (pentru stejara2):

Da dar zau acum imagineazatio pe kim in loc de angelina, angelina are buzele care o deosebesc de altele eu sunt un fan al angelinei si poate de asta imi place dar...

| stejara2 a răspuns (pentru alexandra2859):

Mi-o imaginez, stii? Mie imi place Angelina, nu Kim.nu ma intreba de ce, dar kim mi se pare cam la ani lumina distanta.

| alexandra2859 explică (pentru stejara2):

Ni chiar asa angelina este mai mare doar cu 5 an fata de kim

| stejara2 a răspuns (pentru alexandra2859):

Ma refeream la talent, la faptul ca lui Kim ii vor lua cativa buni sa egaleze talentul Angelinei

| alexandra2859 explică (pentru stejara2):

Aa asta este clar ma bucur ca cineva este de aceiasi parere cu mine

7 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Parca nu o sa mai aibe acelasi farmec fara angelina jolie.
la fel ca in transformers 3 ca nu a aparut Megan Fox

| alexandra2859 explică (pentru Zangetsu):

Angelina joaca foarte bine in filme si joca in filme de cand era mica dupa parerea mea angelina a fost cam cand a iesit lara croft cea mai frumoasa femeie din lume si daca ar mai iesi un alt lara croft angelina ar trebui sa joace