| anonim_4396 a întrebat:

Salut.

Care tatuaje semnifica cel mai bine perseverenta si ambitia?

6 răspunsuri:
| toleagiulia a răspuns:

Pai ambitia si perseverenta vin din ceva la care tii si ceva care te motiveaza, desigur stiu ca daca vrei sa reprezinti acestea doua poti sa iti tatuezi cel mai drag lucru al tau, parintii sau ce ai mai apropiat pentru sufletul tau happy.Iar ca simboluri este o litera chinezeasca poti sa o cauti pe google, e tare: succes :*

| Bro69 a răspuns:

Tatuajul cocosului semnifica exact ce cauti tu daca nu ma crezi uitate http://www.diane.ro/2009/06/dictionarul-tatuajelor-simboluri-si_22.html

| Curic_Gabriel_1999 a răspuns:

Baga leul pentru e regele animalalor dragon blac nu face decat sa se dea mare sa distruga chesti raspuns final leul

| flavviusiullian a răspuns:

Un leu sau un dragon!