| Ionică a întrebat:

Ce am putea imbunatati la acest site? Ce lucruri trebuie schimbate? Ce categorii ar trebui adaugate? Multumesc!

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Sa invete toti regulile impuse si sa stie unde se adreseaza intrebarile.Sunt mult prea multi care discuta probleme tehnice si de alt gen pe conversatii sau la rubrica adolescenti.Ar tebui sa raportam aseste persoane.

| MidnightLady a răspuns:

Ar trebui ca inainte de a face un cont aici, sa se sustina un test psihologic. Cine nu trece testul, sa-si caute raspunsuri pe Google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider ca ar trebui sa existe un mod de a edita funda primita (raspunsul castigator), in cazul in care ofera gresit acest premiu. Stiu ca este o intrebare invechita dar ma risc! happy