| Fiona35 a întrebat:

Salut, ce inseamna cand profesorul se uita ciudat la tine? ( se uita mult la mine in ora, eu sunt o eleva buna la disciplina lui) detalii.

Răspuns Câştigător
| Roxanna112345 a răspuns:

Pai pur si simplu ar putea fi din cauza ca tu esti mai buna la disciplina lui si profesorilor le place cand prezinti interes pentru materia predata de ei. poate doar ti s-a parut ca se uita ciudat! happy

| Fiona35 explică (pentru Roxanna112345):

Mersi, cineva ce intelege nu ca cei ce nu citesc intrebarile.

| Roxanna112345 a răspuns (pentru Fiona35):

:*

4 răspunsuri:
| Bøøgey a răspuns:

Ai tate mari.

| Fiona35 explică:

Nu e adevarat, eu ceream doar un sfat! si daca citeai mai bine intrebarea stiai ca sunt o eleva buna la acea disciplina.