| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca la o fata ii sunt ca un frate? M-a pus si pe facebook ca ii sunt frate, dar nu suntem frati. Ne-am sarutat asa putin, ne-am uitat, ne-am jucat etc... Ea are 21 ani, eu 20. Dau funda, multumesc!

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Eu zic sa nu-ti mai pierzi timpul cu ea. Asta e un fel de lancezeala. Sunt atatea alte fete. Cauta-ti una careia sa ii fii iubit, nu frate. Simplu.

| 13paranoia13 a răspuns:

Probabil te considera un prieten. happy Foarte apropiat, nu inseamna nimic gra, trebuie sa iesi din " frienzone " pentru a evolua, funda?

| createing a răspuns:

Friendzone activated sad