| Fabian6666 a întrebat:

Salut, ce masina de tuns recomandati de la wahl? Ca si incepator dar sa imi fir usor sa invat sa tund(nu prea conteaza pretul) ideal ar fi sa fie buna.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ce masina de tuns recomandati de la wahl?" - Braun sau Philips

| Fabian6666 explică (pentru sierra1):

Chiar nu inteleg rostul acestui raspuns...nu vreau sa fiu rau dar nu mai raspunde aiurea ca nu primesti nimic in schimbhappy

| sierra1 a răspuns (pentru Fabian6666):

De aici, tu trebuia să ințelegi (mă rog, n-ai priceput) că mașini de tuns adevărate sunt cele pe care ți le-am citat

(poate acum spui merci dar nu e obligatoriu)

| Fabian6666 explică (pentru sierra1):

Tu nu ai nici o treaba cu subiectul... (asta e forțat MULTUMESC)