| AndreiMM0002 a întrebat:

Salut, ce parere aveți de Tinder? Merita sa folosesc aceasta aplicație, voi ați folosit tinder și daca da, e buna? Îmi recomandați aceasta aplicație?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Buna,am folosit si eu o perioada, merita incercat, doar e cam superficial

| AndreiMM0002 explică (pentru RAY):

Dar e buna? în sensul ca poți avea o relație serioasa sau doar aventurii.

| RAY a răspuns (pentru AndreiMM0002):

Depinde de ce noroc ai, eu unu nu as cauta ceva serios pe tinder as cauta in parc unde sunt oameni normali la cap care aprecieaza realitatea nu statul pe tinder

| RAY a răspuns (pentru AndreiMM0002):

Ce asteptari poti avea de la un rebut social, ganditi-va si voi

| OldSoul a răspuns:

Daca vrei sa-ti pierzi timpul, da.
In rest, nu, e o pierdere de timp.