| Vali215 a întrebat:

Salut! Ce parere aveți despre agenția Eurofrutas? Se câștigă bani frumoși din cules cireșe?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Silvestru Silv
4 recenzii
acum 6 luni
Am trăit clipe de coșmar cu această agenție. Nu respectă nimic din contract. Am stat 24 de persoane într-o cameră și am avut niște șefi care te dădeau afară în 2 secunde dacă nu le convenea ceva și problema era ca te dădeau afara la 2 noaptea știind ca ai 15 km pana în oraș ca să își bata joc. NU PLECAȚI OAMENI DRAGI,,, NU RECOMAND