| alexandrunaj a întrebat:

Salut.Ce parere aveti despre o chitara zgariata sincer? Fetelor daca vedeti un tip care canta la o chitara destul de zgariata ce parere va formati? Il catalogati ca sarac?

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

M-as intreba ce a avut cu saraca chitara, de ce nu a avut grija de ea.laughing Multa lume pastreaza lucruri deteriorate deoarece au valoare sentimentala pentru ei deci nu as judeca pe cineva in situatia asta

| raluk27 a răspuns:

Ce probleme existențiale mai ai si tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genul de limbric care isi tortureaza chitara ca sa impresioneze proastele. Merita dezbracat in pielea goala, batut cu o chitara uda apoi sugrumat cu corzile.

| Kitty26 a răspuns:

Nu,normal ca nu il catalogam sarac. Parerea mea despre el ar fi dupa cum canta nu dupa cum ii arata chitara.