| FolkVld a întrebat:

Fetelor ce parere aveti de chitaristi, baietii care cant la chitara?

19 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Sincer, în ziua de azi toţi cântă la chitară (cel puţin la mine în zonă), deci nu mi se mai pare nimic special pentru că practic a devenit ca o modă şi şi-a pierdut farmecul.

| danytkd13 a răspuns (pentru Rockart):

Nu conteaza cine canta la chitar ci conteaza cum canta la chitarawinking.

| Rockart a răspuns (pentru danytkd13):

Într-adevăr.

| Doηηa a răspuns:

Nicio părere.
Băiat ca toți băieții...

| danytkd13 a răspuns:

De cat timp faci chitara?

| danytkd13 a răspuns (pentru larissuka):

happySi eu il stiu pe baiatul asta...
Mi se pare incredibil ce poate sa cante la chitara...
Adica mai canta si alti, dar el canta relaxat si calmhappy

| larissuka a răspuns (pentru danytkd13):

canta din placere, pasiune! :*

| larissuka a răspuns (pentru danytkd13):

Super! smug

| revolver2010 a răspuns:

Stiu ca nu sunt fata dar fetele ar trebuie sa stie ca un chitarist nu este un om oarecare. este un virtuos si pune mult suflet in ceea ce face.
Daca va mai scrie si un cantec... jos palaria la baiat

| FolkVld explică:

Am pus intrebarea asta dupa ce o tipa mi-a zis ca nu'i mare branza ce fac eu ca oricine poate face asta si ca nu-i nimic special.

| FolkVld explică:

Conteaza sa pui suflet... daca nu pui suflet si sentimente nu iese nimic bun.

| FolkVld explică:

Eu am mers pe ideea de muzica romantica in genul lui florin chilian.

| danytkd13 a răspuns (pentru FolkVld):

Aha...
Eu unul merg pe clasica.
Fac de 4 luni jumate chitara si sincer sa fiu iubesc acest instrument si pun tot ce am.
In luna Noiembrie pe la sfarsit am cantat de 3 evenimente cu alti 4 copii (nu vreau sa ma laud), dar eu zic ca daca pui suflet avnasezi extraordinar de mult

| FolkVld explică:

Exact clasica e geniala eu mi-as cumpara o clasica doar sa cant muzica latino pe ea.momentan fac blues si folk...dar tot ce conteaza e sufletul.

| FolkVld explică:

Chitara fac de aproape 4 ani.

| FolkVld explică:

Pai normal ca tpul asta pentru ca el are ani de chitara in spate cand pustiul o sa fie de varsta lui o sa fie la fel de bun poate mai bun.

| Alina201 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dYsNPCfmyKo vreau parerea voastra! care e mai bun? baiatul sau tipul asta?:D:D