| TwixTv a întrebat:

Salut.Ce subiecte sa vorbesc cu o fata pe care o cunosc de 4 ani?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Va cunoasteti de 4 ani si nu gasesti subiecte? Mi-e greu sa inteleg asta. Subiectele ar trebui sa vina usor, de la sine. Nu trebuie sa te gandesti la ceva de dinainte si apoi sa spui totul ca pe un discurs. O cunosti de 4 ani dar nu cred ca sunteti prieteni sau ca aveti ceva in comun daca nici tu nici persoana respectiva nu aveti despre ce sa vorbiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teorii ale conspiratiei. Sunt cele mai interesante subiecte. Vorbesc serios.