| Peentusk a întrebat:

Spuneti'mi si mie va rog nish subiecte de discutie cu o fata. dar fara sa o cunosc
cum sa fac cunostinta cu ea si despre ce sa vorbesc.

4 răspunsuri:
| FlorinBv_7630 a răspuns:

Vorbeste despre ea in mare parte, dar sa vorbeste si despre tine putin, ca sa te cunoasca si astfel sa inceapa sa aiba incredere in tine.Bafta

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Găseşte-ţi cât mai multe puncte comune cu ea. dezvoltă-le. fii tu şi alte prostii de genul ăsta.

| ARSENÁL a răspuns:

Antreneaza-te, discutand cu o fata imaginara laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbiti despre ea, crede-ma va fi incantata sa iti zica 1000 de chestii despre ea pe care nici nu vrei sa le sti.