| ribak a întrebat:

Ce tatuaj imi recomandati sa fac pe bicepsul de la mana stanga?

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu trebuie sa iti recomandam noi nimic.
Fiecare tatuaj simbolizeaza ceva, daca tu iti faci tatuaj doar la "smecherie" cu un cap de mort sau de leu si atat... o sa regreti mai tarziu.
Gandeste'te la ceva ce iti simbolizeaza personalitatea thinking un animal care te reprezinta, un citat pe care il folosesti in viata, un obiect care iti este semnificativ etc.

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă e nevoie să-i întrebi pe alții cu ce ar trebiui să-ți măzgălești corpul, lipsa unui tatuaj nu e cea mai mare problemă a ta, crede-mă. Orice ți-ai face probabil va fi un kitsch sinistru și o să te arate lumea cu degetul pe stradă.

| Totenn a răspuns:

Evolution are foarte mare dreptate, totul depinde de tine nu de noi.