| terminator_7004 a întrebat:

Cine are roata din aceea de fitness, gen AB Slide cu care faci intinderi ca sa zic asa. Imi poate spune cine are asa ceva daca da rezultate? Multumesc frumos si funda. A, si intre bicicleta magnetica si cea eliptica care ar fi mai buna, si care da rezultate. Intreb pe cei care au si au reusit sa slabeasca. Multumesc din nou. si funda

1 răspuns:
| xblumix a răspuns:

... pai nu am eu dar are matusa mea si mereu ma duc da face rezultate dar trebuie sa te tii sa faci in fiecare zi si cred ca e mai buna bicicleta magnetica dar cum crezi daca te tii sa faci aman2 sunt bune eu intr-o saptamana am slabit 2 kg si nu am fqt in fiecare zi -plss funa