| adydassler a întrebat:

Salut cine imi da si mie niste linkuri cu melodi ce se asculta la nunti sau la majorate si sa fie populare si manele, dar si manelele sa fie de tip etno de ex: http://www.youtube.com/watch?v=7Jfj3X9CiG0. ca eu nu le cunosc ca sa le caut :d. mersi mult;)

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Daca stai bine sa te gandesti @Zenithf.romanul este invatat cu maneua.pe manea te distrezi la o petrecere, pe manea bei o bere, etc...nu cred ca poti asculta toata seara numai blues-uri si populara.trebe si-o manea.

| Zenithf a răspuns:

Cum s-o stricat lumea, sa ajunga sa se asculte peste tot numai manele. sad
Eu am niste idei cu ce muzica as pune la asa evenimente, dar manelele nu intra in categoria asta, sorry.