| nistorpetru98 a întrebat:

Salut cine imi poate face si mie un id de messenger pentru ca vreau sa imi fac cont pe facebook pentru ca eu am id de mess
Si l-am folosit deja la un cont de facebook si am uitat parola va rog sa ma ajutati daca doreste cineva sa ma ajute imi puteti da datele pe id de mess nistor_petru2000

Răspuns Câştigător
| ana5 a răspuns:

Gata ti-am facut id-ul.Id-ul Nistor.petru2(Nu am putut sa ti-l fac fara 2 scuze)Parola:petrik, e-mail:Nistor.petru@yahoo.com

10 răspunsuri:
| AugustinFiltru a răspuns:

In primul rand parola poti sa o afli daca vrei sa stii cum comenteaa la raspunsu meu

| ana5 a răspuns:

Daca vrei te ajut eu.

| nistorpetru98 explică (pentru ana5):

Daca vrei chiar te rog

| AugustinFiltru a răspuns (pentru nistorpetru98):

Scuze ca raspund asa tarziu
intri pe facebook.com
si cand te loghezi ii dai am uitat parola
si iti trimite pe adresa de email o parola noua
daca nu merge comenteaza iar

| ana5 a răspuns (pentru nistorpetru98):

Dami datele cu care vrei sa iti fac id-ul.

| nistorpetru98 explică (pentru ana5):

Nistor.petru parola petrik

| ana5 a răspuns (pentru nistorpetru98):

Ok

| ana5 a răspuns (pentru nistorpetru98):

Cum vrei id-ul?

| ana5 a răspuns (pentru nistorpetru98):

Gata ti-am facut id-ul.Id-ul Nistor.petru2(Nu am putut sa ti-l fac fara 2 scuze)Parola:petrik, e-mail:Nistor.petru@yahoo.com

| Cosmin_Rabu_1996 a răspuns:

Care am-i face alt id ca nu-mi merge dau funda adaugati id meu fustangyyu