| DracoMalfoy a întrebat:

Cine imi spune si mie niste nume de familie (dar nu romanesti) pentru niste personaje?big grinThx.

Răspuns Câştigător
| Andreea011 a răspuns:

Chen, Cooper, Weaver, Kiss, Edison, Curtis, Miller, Stokes, Cartlon, Stevenson, Zenda, Drew, Scotch, Evans, Dooley, Mercardo, Skinner, Schnyder, Wallace, Flash, Briar, Richardson, Clark, Taylor, Kerry, Edwards, Stan, Dylan, Aguilera, Miles, Addams, Trotter, Hank, Rhyan, Megan, Gibbs, Sewell, Berry, Raymond, Summers, Thomas, Sharon, Gilbert, Gill, Heather, Brendan, McBean, McTavish, OConnor, Morris, Yamanda, Dianne, Stewart, Ribbon, Smith,