| stefan48 a întrebat:

Salut, cine joaca Farmerama si stie cum sa pun poza cu ferma mea sa o vada si altii?

5 răspunsuri:
| marycris a răspuns:

Eu acum sunt pe ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fshdfg si parola, v. c. lgfh mearga are lvl 60

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe floarea de sus din dreapta si acolo o sa iti scrie "fa-ti o poza"dar stii cum sa fac la pasune salbatica sa scot buruienile ca nu prea pot sa pun nimic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da clck stanga p mouse si iti apare curatare si mai dai o dat click si intr-1 min.se curata

| costzy a răspuns:

Te duci pe terenul la care vrei sa faci poza, apoi de acolo direct in oras la Oficiul de turism, de unde faci poza. funditaaa