| mariusbvbv a întrebat:

cine poate sa imi faca rost de niste salvie de fumat...de preferinta in brasov!?

Răspuns Câştigător
| Bluemind112 a răspuns:

Marius... sa stii si u, salvia e mai buna decat tigarile, nu afecteaza organismul aproape deloc si de fapt salvia asta creste cam prin orice padure big grin deci cauta unde sunt mai multi copaci, sper ca stii cum arata big grin

3 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Mergi la prima sectie de politie. Vezi ca prima oara e gratis.

| bobby_7474 a răspuns:

Salvia este bun dezinfectant(se spune ca are efect si de antibiotic natural),si se foloseste ca,ceai,de ce vrei tu sa o fumezi? Oare ce veti mai descoperii sa va drogati? Tu nu ai auzit, sau nu te-ai interesat ca salvia arsa si inhalata te poate intoxica in asa mod, incit sa apar decesul? Sau vrei sa faci glume proaste cu noi?

| mariusbvbv explică:

Salvia nu te omoara ma nu e toxica mai de loc...e folosita si ca medicament.Si nu stiu daca gasesc in pagure.Dar o sa caut