| devilll a întrebat:

Care o fumat salvie folium?

7 răspunsuri:
| devilll explică:

Ma
eu am intrebat daca ati fumat salvie nu stiu ce ati inteles voi dar culmea ca am fumat si mj si n-am simtit nimic incerc ceva nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devill vrei sa te apuci de droguri? incearca si tu ceva ca lumea, usa spitalului stii unde este?
Are ca efect paralizia si semi-letargia Nu creste la noi in tara! creste in America Centrala.Nu toate salvile se fumeaza si au efect ci DOAR SALVIA DIVINORUM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, matase de papusoi? ai fumat? sau captuseala de haina de elev? rupta fasii si pusa in foaie de ziar? dar frunze de salcam? sau frunze de tutun in stare bruta? daca nu ai fumat asa ceva, nu poti fi fumator, fiindca nu stii nimic despre fum.doar asa poti face diferenta intre o tigara buna si mahorca, precum un oenolog intre vinuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@tepes cu oenologul m-ai trimis in papusoi laughing pfff am ras, sa ne traiesti coane Tepes, draga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tepes, da fumigena ai fumat? Nu esti oenolog veritabil (orice ar fi ala), daca n-ai fumat fumigena rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, fumigina sa fumezi tu, plesnite-as, ma duc eu vesela sa vad ce este o fumigina, si dau de ditamai bomba. S-o fumezi in fata mea cand o sa ne vedem, sa-ti vad nasu negru si parul zmarlit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devilll mai incerci multe? vezi poate nimeresti un LSD c a pe urma incerci mereu.