| EnvyU a întrebat:

Salut, cine stie un parc in Bucuresti unde pot lucra la bara sau ceva cu aparate? Sa fac exercitii? Am vazut niste "aparate" la un parc mai sus de tineretului unde faceau exercitii cateva doamne in varsta.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In majoritatea parcurilor gasesti. In Herastrau pe la intrarea din Soseaua Nordului sunt chiar multe aparate de genul

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sunt vai de capul lor acele ''aparate'', sunt vechi si unele sunt foarte defecte, dar cum a spus si @Suntserios, le gasesti mai prin toate parcurile bucurestene!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Alea din tineretului sunt cele mai bune din Bucurestiul asta.

| Coquina1 a răspuns:

Sunt de tot rahatul, am vrut sa ma pun si eu pe o d-aia care se vrea a fi bicicleta, m-am lovit si era sa-mi intre o fiara din aia veche in fund.

| EnvyU explică (pentru Coquina1):

Vai, scuze dar m-a bufnit rasul cand am citit laughing eu nu am avut curajul sa ma pun pe ele ca imi era rusinelaughing mersi ca mi-ai zis de patania ta.