| liviumicu a întrebat:

Salut colegilor ziceti-mi si mie niste glume sau ceva mai misto care nustie nimeni haios!

2 răspunsuri:
| liviumicu explică:

Sunteti muti

| vedetamuziciiana a răspuns:

Ai zise maicasa la bula: Bula? Du-te pana la magazin,si cumpara ulei!
Bula: Bine mama ma duc,dar nu stiu unde e magazinul!
Mama: te duci satnga dreapta stanga dreapta... apoi te intalnesti cu niste maicute,le spui sarut mana ca sa fi politicos,te intalnesti cu o piatra sari peste ea ca sa nu te inpiedici,vezi un caine ii zici cutu cutu sa nu te muste,vezi o biserica sari peste ea ca sa nu te inpiedici. Bula ai intales?
Bula: da mama, merg stanga dreapta stanga dreapta...te iintalnesti cu niste maicute le zici cutu cutu sa nu te muste, vezi o piatra ii zici sarut mana ca sa fi politicos, vezi o Biserica sari peste ea ca sa nu te inpiedici.
Sper ca te-am ajutatwinking PaPa