| nicu96 a întrebat:

Replici la glumele colegilor adica el/ea face misto de tine si u ii spui "cu glume din astea mau dat afara de la gradinita"ce mai stiti gen asta help dau funda la cea mai marfa sau cele mai marfabig grin

Răspuns Câştigător
| єℓєηα a răspuns:

"Glumele astea sunt expirate!"
"Glume luate de la 38!"
"Glume d`astea facea si Ceausescu si pana la urma l`au impuscat!"
"Glumele astea ti le compui singur/a? Nu de alta, da` erau si pe net..."
"Cand faceam eu glume d`astea, tu te jucai cu **** in nisip!"

Cam astea imi vin acum... thinking
Sper sa te ajute. kiss

3 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Poti sa ramai indiferenta, ei sunt prostii, sau poti sa le spui urmatoarele:
- mi se rupe apa de tine si de ce zici
- vezi sa nu-ti oboseasca gura
- hai sictir
- daca esti baiat ( si te fac gay ) spune-le - spune-i mamei ta ca o astept diseara/ sa ma sune
- daca eu sunt gras si tu esti urat, eu pot slabi. tu ce poti sa faci? laughing
- alte replici nu-mi mai amintesc
Succes.

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Daca te intreaba ceva: "Stii bancul cu raspunsul evaziv?"

Sau: "Ce subtil ai fost.", "Dar ce vocabular", "Ce profund". big grin

| ASASINGOD a răspuns:

Cu Glume din astea, nu treci nici de Gradinita laughing
La ce Glume ai in tine, cred ca nu mai sti de tine
Glumele tale, miros a sedare
Cunoastinta ta e jale si miroase a racoare
Nu dau 2 bani pe o gluma, ce o face o jegura
Esti o finta nesimtita si ai fata de rasista. laughing
Si cam cam atat docamdata ca miroase a rasplata happy Have Fun!