| alexalx9777 a întrebat:

Salut comunitate.
Am venit in vacanța in București. Și sincer am niște întrebări.
Sunt fan Dorian Popa, Zbir, Mădălin Șerban bloggeri de genul și as vrea să îi întâlnesc. Am mers prin AFI dar nimeni. Prin parcuri, centrul vechi și nimic.
Îmi doresc mult niște poze cu ei.
Nu știți pe unde ii găsesc mai ales pe MGK, NANE, Petre Ștefan, Mihai Bendeac nu știu. Am mulți și as vrea sa știu pe unde se duc… Îmi doresc mult poze cu ei. Mulțumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tot vor să iti ofere autografe? Sa faci programări pentru toți, chiar crezi ca la aia le pasa de voi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi la Cosmopolis, e plin de vloggeri acolo

| sierra1 a răspuns:

Scrie-le, poate se indură vreunul să vină la intâlnirea cu alexalex să-și facă un selfie (la ce le-o trebui nu știu dar îi convingi tu. Sau nu)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Le scrii online și le dai întâlnire.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ori mergi la spectacole de-a lor și stai la rând pentru poze, ori revii atunci când fac ei evenimente în care se văd cu fanii.