| KidooDance a întrebat:

Cred ca stiti de noul album Lady Gaga-Born this way...Mda, sa trecem la subiect, e o melodie Scheiße... Pentru cine stie germana, imi traduceti si mie primele 2 strofe? fundita
http://www.metrolyrics.com/scheibe-lyrics-lady-gaga.html

2 răspunsuri:
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Am schleiban AUSTA fi clair aceasta kumpent Madre monstru,
Off-fi-out-poate fi început Flauger fi Uske, dar Blair.

Am schleiban AUSTA fi clair aceasta kumpent Madre monstru,
Aust-fi out-poate-fi-fi-ra Flauger Uske Clair.

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este chiar germana! Este o combinatie intre mai multe limbi. La inceputul melodiei, Gaga spune ''Nu vorbesc nemteste, dar pot daca vrei!'' ceea ce inseamna ca are de gand sa te pacaleasca. Scheiße sau Scheisse inseamna, de fap, C***t. Mesajul care reiese din el este sa nu ai incredere in nimeni, pentru ca oamenii nu spun decat minciuni(adica Scheiße). Oricum, iata o traducere a ceea ce spune ea.
Vreau sa ma fac inteleasa
Eu sunt Mama Monstru
Sper ca suntem toti orbi,
Pentru ca, astfel, devine totul usor
[repeta aceasta strofa de x3]

Vreau sa ma fac inteleasa
Eu sunt Mama Monstru
Sper ca suntem toti orbi
Nu ma mai fac inteleasa
Funda?