| SuperGirl122222222222 a întrebat:

voi ce credeti exista Sasquatch? am tot urmarit emisiuni.si nu cred ca toti acei martori pot minti...

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Cred intr-o anumita masura.
De fiecare data cand vad o emisiune cu privire la big foot ...toate dovezile ori sunt poze neclare, ori urme de picioare in noroi, ori oameni in costume ...etc
Iar toti acei oameni care jura cu mana pe inima. poate ca nu au mintit, dar in acelasi timp e usor sa te imbraci intr-un costum in miezul noptii si sa sperii lumea nu?
Plus ca imi e greu sa cred ca pana acum au fost 10000 de aparitii dar nici o dovada solida..nici macar un cadavru!
Dar cred in posibilitetea ca animale crezute disparute sa mai existe ..ca oamenii de neanderthal de ex inca sa mai existe intr-o populatie restransa!
Un exemplar de acest gen a fost gasit in secolul 19 de exemplu!
Si se credea ca sunt disparuti de mii de ani.
Nu stiu sincer ce sa zic. Cred in posibilitatea ca animale crezute disparute inca sa mai existe.dar in acelasi timp si povestiile acestea mi se par exagerate

1 răspuns:
| Ideea a răspuns:

Da, cred ca exista, deoarece nu s-au facut atatea emisiuni si dovezi ca sa minta oamenii. Eu cred ca exista deoarece au fost dovezi, insa cred si eu asa in mine ca exista.
O zii cat mai buna.