| Seea a întrebat:

Cum a fost anul asata prima zi de scoala?

Răspuns Câştigător
| ஐPrincessSakuraஐ a răspuns:

A fost lunga, plictisitoare si nu stiu de ce ma simtem ciudat parca era ceva diferit

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Plictisitoare si foarte lunga.NU se mai termina. A durat cat 10 petreceri. straight face

| AddaXD a răspuns:

Nu mai gaseam clasa laughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, eu am fost plecata in vacanta asa ca maine va fi prima zi de scoala [pentru mine]. Ureaza-mi noroc!

| DdDiX a răspuns:

Mijto... da nu stiu dc m-am simtit cam ciudat...

bine eu am intrat la liceu si am colegi noi profesori noi...mai exact colectiv nou...

dar a fost bine per-ansamblu... diriga a vorbit foarte frumos cu noi...parca o cunoasteam de foarte mult timp

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Totul a inceput cu un test. Restul e in ceata...

| ღAnaღ a răspuns:

Cred ca sti, dar a fost bine pana a spus domnu diriginte cu cine stau in banca(cu Pascale)

| undercover_4494 a răspuns:

Groaznic...