| ionpopescu1997 a întrebat:

cum pot sa dezactivez optiunea gigaday de la telekom care imi da 1 gb de net pe zi?

5 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Suni la 1234 si spui ca vrei s-o dezactivezi sau te duci la magazine la ei si roci pe cei de acolo.

| ionpopescu1997 explică (pentru Samariteanul):

Nu exista vreun cod sau sa trimit un sms gratis la un anumit nr ca sa mi-l dezactiveze ca astia nu mi-au raspuns. am sunat o ora incontinuu ....am nevoie rapida de o solutie mersi frumos. dau fundicica

| Samariteanul a răspuns (pentru ionpopescu1997):

Nu stiu de existenta vreunui cod, dar stiu ca te poti duce in magazinele lor si sigur te pot rezolva. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| cosmynflory a răspuns:

De ce ai dezactiva optiunea? laughing)

| pisicica a răspuns:

Pentru ca este o porcărie și mănâncă 5€fără rost