| BalanXd_MarianXd_1997 a întrebat:

Salut cum pot sa fac mai multe like pe o pagina de facebook adica cei care dau like s-a dea like la poze sa comenteze etc. cine imi zice funda

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate

| andru10best a răspuns:

Pune cintinut interesant, poze, chestii amuzante, indeamna-i sa comenteze, si tot asa.

| Swal a răspuns:

Baga niste tate si-o buca.

| VictorL a răspuns:

Buna IN PRimul Rand trebuie sati Publici Pagina.
Adica:
INtra pe Paginile Vedetelor si Lipeste Pagina ta astfel vor intra mai multi.
INtra Prin Chaturi si Forumuri pe Alte Retele Sociale si Publicati Pagina.
Astfel vei avea un Mare Avantaj!

| Alexandrughita a răspuns:

Sunt 2 metode : cea gratuita e sa-ti rogi prietenii sa-ti de-a like si share mai departe, sa-ti faci reclama pe mess prin mass, etc... sau cea pentru care platesti, iti introduci pagina intr-un site precum paytolike, iar lumea iti va da like-uri la pagina si va primii banuti. dar banutii pe care tu ii dai. Succes

| proastalenesa a răspuns:

Le explici că e o chestiune de viaţă şi de moarte, sigur vor sări în ajutorul tău.

| Myary a răspuns:

Roaga pagini mari sa iti faca reclama prin poze si continut rar si interesant.Eu asa am facut si am acum 3000 de like's la o pagina.

| CatelushDragutz01 a răspuns:

Poti posta si tu chestii pe care pot sa dea like la pozele tale cu o fotografie in care poti sa spui,, primele 50 de persoane care dau like la aceasta fotografie primesc o surpriza...
Fundita?