| blue-star a întrebat:

Salut.Cum pot sterge o intrebare pusa pe TPU.ro? Am facut cerere si de stergere de intrebare si de stergere de cont, dar cei care au infiintat site-ul nu mi-au dat niciun raspuns. Ce sa fac ca sa sterg o intrebare?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Raporteaz-o singur. Cu caracter irelevant! Nu ai primit un răspuns pentur că numărul solicitărilor e foarte mare. În maxim 30 de zile ai să primeşti unul! Baftă!

| CARMENCITA a răspuns:

Se pare ca nu prea raspund.Probabil nu fac fata la cati intra pe site.Incearca sa intrebi un expert tupu si vei primi raspuns.