| alexandrunaj a întrebat:

Salut.Cum sa am mai multa incredere in mine? Un prieten mi-a spus sa ma apuc de alpinism ca e un sport care iti da curaj.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu faza cu alpinismul.
Eu nici pana acum nu am reusit asta.
Vrei incredere in tine? Atunci o ai. Spune ca vei reusii. Chiar daca nu e asa mereu laughing

| WaterDrop a răspuns:

Suna complicat alpinismul.Nu ar fi mai usor sa faci un lucru pe care tot corpul tau striga sa nu-l faci? Repetand asta de mai multe ori vei incepe sa capeti incredere in tine dupa ce vei vedea ca nu te omoara nimeni.

| Coquina5 a răspuns:

Daca nu te ingropi intr-un sicriu cu o tarantula inauntru...degeaba.