| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac ca pe Desktop sa am un fel de slideshow...Adica sa mi se schimbe imaginile dupa un anumit timp...

Răspuns Câştigător
| Phlaurhyn a răspuns:

Wallpaper Slideshow Pro v2.6 un raspuns mult mai simplu.

2 răspunsuri:
| ZuzZzulina a răspuns:

Dai click dreapta pe ecran, apoi dai pe personalize si de acolo dai click pe desktop background si selectezi de undeva de jos, stanga. La mine asa e deci nu cred ca voi primi vreun stupid pentru ca la mine asa fac. happy
A da! Dai Phund@?

| ZuzZzulina a răspuns:

Doamne ce oameni! Dati stupid si nefolositor fara sa stiti in realitate cum e! Ddd l-)