| Darev25 a întrebat:

Salut, cum sa-mi infrunt frica de a ma apropia de fete? Am fost cam retras cam toata viata mea, pana am inceput sa-mi schimb atitudinea acu 2 ani, de atunci sunt intr-o continua crestere ca individ, insa tot am probleme in a ma baga in seama cu fetele, imi e frica este frica de respingere. Ce este mai rau este ca am 23 de ani si nu e asa de usor sa-ti dezvolti abilitatile sociale la varsta asta. Astept sfaturi, pareri sincere. Multumesc.

1 răspuns:
| Coquiina a răspuns:

Nu te respinge nimeni daca le respingi tu primul.

Te duci la femei random pe strada si le zici: esti nasoala fah!

Asa se prinde curaj.

Te sfatuiesc sa porti casca, sa fii pregatit pentru genti in cap, ca sunt grele ale dreacu, zici ca-si cara tot familionul in ele.