| emolady a întrebat:

Dati-mi niste replici cu care sa intorci vorba cand cineva te ia peste picior

Răspuns Câştigător
| puppetmaster a răspuns:

1.un om cu IQ-ul tau ar trebui sa taca din gura!
2.mi-ar placea sa fi la tv ca sa te inchid.
3.cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
4.ieri te-am admirat toata ziua....la zoo
5.de obicei esti un nebun, dar mai ai si clipe lucide cand esti doar un idiot
6.ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind
7.Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!
8.Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... Dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit.
9.Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.
10.Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata.
11.Nu esti asa de idiot precum vorbeste lumea, esti mult mai idiot.
12.Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta. si asa mai departe

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

E viata ta asa de plictisitoare ca te bagi in a mea?

| frostxtq a răspuns:

Cand cineva te ia peste picior cel ma bine este sa adopti o atitudine indiferenta. Oamenii prosti nu vor intelege ironia si sarcasmul, asa ca nu merita sa iti racesti gura degeaba.