| flori123 a întrebat:

Salut.dati-mi shi mie un sfat cum sa procedez?simbata am fost la disco,am facut cunostinta cu un baiat,ma condus acasa,arata un cavaler foarte educat,nu reusisem sa intru in casa m-a sunat.ar fi bucuros de o intilnire,a insistat citeva zile,am eshit cu el la fel sa comportat foarte frumos venise cu o floare,mia povestit foarte multe despre el despre familia lui fara sal intreb nimic,sigur ca mia zis ca nu are prietena de jumate de an,lam intrebat daca are vreun sait de socializare,sa comunicam,a zis nu are.dar a intrat de pe unul cu nume si poze false zicindumi ca si la facut pentru mine,mia zis mie cineva o zicala IN TARA ASTA POTI SA CREZI ORISHICE CA NU E INSURAT ,CA NU ARE COPIII,CA NU ARE PRIETENA ,DAR CA NU ARE UN SITE DE SOCIALIZARE ,E IMPOSIBIL IN TARA ASTA SA CREZI.asa ca am venit acasa shi au inceput cautarile,dar nu stiam decit orasul shi numele dupa 2 zile in sfirshit il gasesc.are prietena de mai bine de un an.au fost la munte poze cuma se distreaza.acum seara mia promis ca ne vedem,vreau sa-i pregatesc o surpriza.ma ajutati va rog eu mult.

5 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Complicat. Oricum, daca e nesincer trebuie sa ii dai papucii, nu mai conteaza modul in care o faci.

| ByByLoVe a răspuns:

Si daca are prietena tu mai iesi cu el?

| flori123 explică:

Am scos pozele mele din calculator,le-am aranjat in telefon,apoi am pus pozele lui, poate ii le arat pozele mele, dupa care le vede si pe ale lui?

| flori123 explică:

Sigur ca nu mai es, da sunt sigura ca vreau sa-i dau papucii dar intr-un mod mai deosebit.

| flori123 explică:

Recunosc mam atashat de el, imi place foarte mult.