| DoLl5 a întrebat:

Mentionez sunt fata; am 14
Merg cu prietenile mele la disco cam in fiecare simbata (nu credeti nimic nu am prieten), prietenile mele aproape toate s-au cuplat (au prieten), si sigur ca se folosesc de momentul liber pentru a-si da o intilnire, iar eu sunt nevoita sa ramin singura, chiar in ultimile 2 simbete am mers singura acasa la ora1 noaptea.
Cum credeti sa mai merg cu ele undeva, dar mi-e frica sa nu ma dea iar de goll!

4 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Poti sa te cuplezi si tu ( sa-ti faci un iubit ).

| ilovei a răspuns:

Ori nu am inteles eu, ori nu te-ai exprimat tu corect. cu ce anume sa te dea "iar" de gol? in fine. nu ma apuc acum sa iti spun ca la 14 ani(parerea mea) nu esti de disco, eu iti spun doar ca ar trebui sa vorbesti cu ele, si sa le spui ca nu iti place sa ramai singura in disco si sa mergi acasa, pentru ca se poate intampla orice. spune-le ca atunci cand vor sa fie doar cu iubitii sa nu te mai cheme, iar cand te cheama sa stati tot impreuna. distractie placuta la disco!:*

| Alicutz a răspuns:

Eu una cred ca ar trebui sa vorbesti cu ele (dar prietenii lor sa nu te auda) si sa le zici ca ai o problema cum se comporta cu tine sau...cupleaza-te cu cineva.

| pisideeA a răspuns:

14 ani spui ca ai? mergi la discoteca? prietenele tale cîti ani au?