| onetwothree a întrebat:

Salut (dau funda). Stiti ceva despre padurea Baciu din Cluj -Napoca? Se zvoneste ca este o padure cu activitati paranormale intense. Dar din Alba-Iulia cunoasteti vreun loc bantuit? Va multumesc! O zi buna sa aveti happy

5 răspunsuri:
| BCoMichael a răspuns:

In Alba Iulia este o comuna numita Ampoitawinking Este un loc bantuit de iele, eu am fost si mi s-au intamplat multe ciudatenii acolo!
Despre padure nu stiu dar o sa te anunt daca aflu ceva. funda? big grin

| eusicumine_4355 a răspuns:

Activitatile alea intense sunt doar in capul oamenilor....nu-i nimic acolo.

| nicole2u29 a răspuns:

In Alba-Iulia? nu nimic bantuit acolo. dar, daca ai bani poti sa vi in Moreni, jud. Dambovita. aici e un muzeu chiar bantuit. am fost si eu si chiar e bantuit. dar ai grija la intrarea in muzeu