| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile mi-a aparut o biluta in lobul urechei drepte. Ma doare la atingere.Cineva mi-a spus ca poate este un cos, am incercat sa il storc dar nu iese. straight face
Ce poate fi? sad

4 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

O galma.Du-te la doctor sa ti-o taie cu laserul si intr-o sap nu o sa mai ai nimic.

| AlexSM86 a răspuns:

E un cos ca si mie mi-a aparut. Partea proasta e ca trece f greu, de ex la mine nu se mai vede, dar inca il mai simt acolo si au trecut vreo 4-5 luni de atunci.

| Afdsa a răspuns:

Nuuu nu-i coş măi.Te-ai infectat,a mai păţit o prietenă asta.E lângă gaura unde bagi cercelul, nu? Dezinfectează locul cu spirt, şi se va usca.Să nu mai faci prostia să îl storci vreodată înainte să întrebi ce este.

| Cressida a răspuns:

Cred ca are dreptate poate fi un cos dar sub piele de aceea te doare rau si nu il poti stoarcebig grin...am auzit ca trebuie sa il lasi sa coaca si atunci vei putea sa il storci.Eu te sfatiesc sa-l lasi in pace ca trece singurbig grin[funda, votbig grin?]